Partnerzy

Google Partners

3S2N posiada status partnera Google!

Jako firma specjalizująca się w zakresie e-commerce, tworzymy wszystko aby zdobyć, zadowolić i przede wszystkim zatrzymać klienta na dłużej. Nasi partnerzy to czołowe firmy z branży.

Google to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka na internetowym runku. Miesięcznie korzysta z niej ok. 7,2 milionów użytkowników w Polsce, a w całej Europie liczba wzrasta do ok. 132 milionów internautów, którzy odwiedzają 30 miliardów stron za jej pośrednictwem.

Reklamuj się z Google

Proponujemy Klientom sprawdzone i skuteczne metody pozyskiwania klientów. Google Adwords daje możliwość dotarcia do 80% internautów. Wszystko dzięki starannie dobranym słowom kluczowym, odpowiednio napisanym tekstom reklamowym oraz skutecznej stronie docelowej odpowiadającej potrzebom użytkowników.

Dzięki współpracy z Google nasi pracownicy odbyli ciąg szkoleń przeprowadzonych przez Partnera, które zakończone zostały egzaminami certyfikacyjnymi Adwords. Spersonalizowane certyfikaty dowodzą, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie reklamy online.

Dlaczego AdWords?

Ponieważ reklamowanie się za pomocą Google to przede wszystkim dotarcie do właściwego klienta we właściwym czasie z właściwym produktem (którego akurat szuka).

Kolejnym powodem jest możliwość reklamy w wybranych regionach, miastach, krajach, a nawet konkretnej odległości od Twojej firmy.

Dlatego, że sami manipulujemy słowami kluczowymi, czy też konkretnymi zapytaniami, na które wyświetla się nasza reklama oraz sami decydujemy za co chcemy płacić.

Możliwości AdWords

To co wyróżnia reklamowanie się za pomocą Google, to fakt, że płacimy za to wtedy kiedy reklama jest skuteczna i osiągamy zamierzony cel. Jeśli chcemy zwiększyć ruch na stronie płacimy tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w naszą reklamę. Jeśli chcemy, aby nasza reklama dotarła do jak największej liczby osób, płacimy za ilość jej wyświetleń. Elastyczne strategie ustalania stawek pozwalają na uzyskanie planowanego celu.

Klienci 3S2N

Dzięki współpracy z firmą Google jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom oferty promocyjne Adwords.

Freshmail

E-mail marketing przez serwery FreshMail

Jako firma specjalizująca się w zakresie e-commerce, tworzymy wszystko aby zdobyć, zadowolić i przede wszystkim zatrzymać klienta na dłużej. Nasi partnerzy to czołowe firmy z branży.

FreshMail to jedno z najpopularniejszych dostępnych rozwiązań masowego e-mail marketingu. Dzięki partnerstwu z 3S2N nasi klienci mają dostęp do wysyłki mailingu przez serwery FreshMail.

Bez podpisywania umów i kontraktów

Serwery z których korzystamy są zintegrowane z serwerami FreshMail. Dzięki temu nie musisz się martwić kolejnymi zobowiązaniami. Newslettery, wiadomości tiggerowane czy pojedyncze wiadomości transakcyjne możesz wysyłać elastycznie i w każdej chwili.

Klienci 3S2N i dodatkowe korzyści

 • Niższa cena – jedna wiadomość e-mail wysłana przez serwery FreshMail to zaledwie 0.003 PLN
 • Wysoka dostarczalność wiadomości – serwery Freshmail dopisane są u większości polskich i zagranicznych operatorów do list zaufanych dostawców e-maili. Dzięki temu, zamiast wiadomości lądować w folderach ze spamem lub znikać w czeluściach filtrów antyspamowych zainstalowanych na serwerach, są odczytywane przez klientów.
 • Czas wysyłki – w zdecydowanej większości przypadków wysyłki przez serwery FreshMail e-mail jest dostarczany w ciągu kilku sekund od wysłania, sytuacje opóźnionego dostarczenia są bardzo sporadyczne i zależą od serwerów przyjmujących pocztę. Taka funkcja możliwa jest dzięki umieszczaniu przez wielu operatorów, zwłaszcza serwisów z darmowymi skrzynkami, serwerów Freshmail na listach zaufanych i uprzywilejowanych dostawców e-maili.
 • Analiza odbić – FreshMail pozwala sprawdzić, które adresy są już nieaktywne, a następnie automatycznie usunąć je z bazy subskrybentów. Oznacza to niższe koszty kolejnych wysyłek i jeszcze szybsze dotarcie do swoich odbiorców.
 • Nie obciążanie serwera klienta – W przypadku wysyłki newslettera z serwera na którym uruchomiony jest sklep internetowy, należy liczyć się ze spowolnieniem jego pracy, które powoduje obsługa nawet dziesiątek tysięcy połączeń z każdą skrzynką klienta. Działa to niekorzystnie na rzecz sklepu, bo wtedy gdy potrzebna jest moc obliczeniowa na obsługę klientów, serwer działa wolniej. Sklep powinien więc trzymać nadwyżkę mocy obliczeniowej. W przypadku wysyłki przez serwery Freshmail, to one przyjmują na siebie zadanie szybkiego rozesłania wiadomości oferując zapasową moc obliczeniową. Płacisz więc tylko za wiadomości, co jest tańsze niż moc obliczeniowa serwera dedykowanego, niewykorzystywana przez większość czasu.

IAI S.A.

Partner technologiczny IAI Shop

Jako firma specjalizująca się w zakresie e-commerce, tworzymy wszystko aby zdobyć, zadowolić i przede wszystkim zatrzymać klienta na dłużej. Nasi partnerzy to czołowe firmy z branży.

IAI jest to największy Polski dostawca systemu do prowadzenia sklepu internetowego. Jego głównym założeniem jest pełna automatyzacja i wsparcie wszystkich czynności przy sprzedaży przez Internet. Filozofia SaaS (Software as a Service) oraz specjalnie przygotowane plany abonamentowe umożliwiają współpracę z małymi, jak i największymi firmami.
Aktualnie z systemów IAI korzysta ponad 3000 sklepów i hurtowni internetowych w Polsce i za granicą.

Software as a Service

Filozofia SaaS polega na „wynajęciu” fragmentu chmury, zamiast kupowania oprogramowania na własność. Dlaczego jest to bardziej opłacalne?

 • Tanie i pewne rozwiązanie – brak jednorazowego kosztu zakupu oprogramowania, niski koszt użytkowania – miesięczny abonament
 • Automatyzacja czasochłonnych czynności – wszystkie kluczowe procesy zachodzące przy sprzedaży internetowej są wymieniane pomiędzy różnymi modułami systemu automatycznie, nie musisz się tym zajmować dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas
 • Wsparcie techniczne i optymalizacja kosztów – wszystkie kwestie techniczne pozostają po naszej stronie, nie musisz zatrudniać lub wynajmować informatyka co wiąże się z kolejnymi kosztami
 • Bezpieczeństwo i stabilność działania sklepu – programiści bez przerwy czuwają nad sprawnym funkcjonowaniem sklepu oraz cały czas aktualizują jego silnik
 • Automatyczne aktualizacje panelu administracyjnego – aplikacja samoistnie aktualizuje się do najnowszej wersji
 • Funkcje, funkcje, funkcje – nasze oprogramowanie do sprzedaży umożliwia dostęp do tysiąca różnych funkcji, a z każdym dniem pojawiają się nowe bez dodatkowych kosztów
 • Możliwość rozpoczęcia sprzedaży od jutra – IAI przygotowało darmowe szablony sklepów internetowych, dzięki temu możesz wybrać idealny dla siebie i wdrożyć go w ciągu jednego dnia
 • Brak prowizji od sprzedaży – konkurencja pobiera większą opłatę, gdy masz lepszą sprzedaż, u nas jedynym kosztem jest opłata abonamentowa
 • Globalna sprzedaż – obsługa wielu języków oraz walut zagranicznych

Współpraca IAI-Shop i 3S2N

Wspieramy pełen zakres usług IAI-Shop. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni pakiet oraz będziemy wspierać Cię w decyzjach marketingowych związanych ze sprzedażą i promocją. Dodatkowo z nami otrzymasz specjalne pakiety w promocyjnych cenach.

IdoSell Booking

System rezerwacji IdoSell Booking

Jako firma specjalizująca się w zakresie e-commerce, tworzymy wszystko aby zdobyć, zadowolić i przede wszystkim zatrzymać klienta na dłużej. Nasi partnerzy to czołowe firmy z branży.

IdoSell Booking jest to system do obsługi rezerwacji noclegów online, mobile i przez Social Media. Usługa przeznaczona jest dla każdego obiektu noclegowego i działa w chmurze, czyli nie wymaga od Ciebie zakupu serwerów, łączy i samodzielnej instalacji. Dostęp do systemu rezerwacji IdoSell Booking masz przez Internet z dowolnego miejsca przez przeglądarkę komputera lub urządzenie mobilne oraz przez dedykowaną aplikację.

Głównym zadaniem systemu jest umożliwienie rezerwacji online przez Twoją stronę internetową. Wygodny w obsłudze kalendarz zamieszczony na Twojej witrynie sprawi, że gość natychmiast otrzyma odpowiedzi na pytania dotyczące dostępności, ceny oraz warunków, a także w ciągu kilku minut zarezerwuje nocleg czy wybraną atrakcję.

Korzyści z IdoSellBooking

 • Profesjonalna obsługa gości – Za pomocą Kalendarza Rezerwacji (Widgetu) gość zapozna się z proponowaną ofertą oraz w ciągu kilku minut zarezerwuje online interesujący go pokój czy atrakcję.
 • Oszczędność czasu i brak pomyłek – System automatycznie poinformuje Twoich gości o statusie rezerwacji i szczegółach dotyczących pobytu.
 • Bezpieczne płatności online – dzięki naszej współpracy z PayPal Twoi klienci mogą dokonywać szybkich przelewów lub płacić za pomocą karty kredytowej
 • Obsługa wszystkich rezerwacji w jednym miejscu – Korzystając z systemu, efektywnie obsłużysz wszystkie rezerwacje, także te składane telefonicznie lub e-mailowo.
 • Prowadzenie sprzedaży wieloma kanałami – IdoSell Booking umożliwia Ci prowadzenie sprzedaży na Facebooku, z którego obecnie korzysta około miliard użytkowników na całym świecie, a także udostępnienie oferty w różnych portalach agregujących obiekty noclegowe. System posiada także funkcję Channel Managera i jest zintegrowany z międzynarodowymi serwisami takimi jak: Booking.com oraz TripAdvisor. Dzięki temu, w jednym miejscu masz zawsze pełny obraz dostępności w Twoim obiekcie.
 • Mobilne zarządzanie rezerwacjami i prowadzenie sprzedaży – została również stworzona bezpłatna aplikacja do pobrania na smartfony, dzięki której zarządzasz rezerwacjami nawet gdy nie masz dostępu do Internetu.

Trusted Shops Partner

3S2N partnerem systemu Trusted Shops w Polsce

Jako firma specjalizująca się w zakresie e-commerce, tworzymy wszystko aby zdobyć, zadowolić i przede wszystkim zatrzymać klienta na dłużej. Nasi partnerzy to czołowe firmy z branży.

Jednym z nich jest Trusted Shops, lider w znakach jakości nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Z jego usług korzysta prawie 20.000 sklepów internetowych.

Nasz system do tworzenia sklepów internetowych jest idealnie przygotowany do certyfikacji Trusted Shops. Działa on na rynku polskim, niemieckim i brytyjskim. Jeżeli decydujesz się na sprzedaż w tych krajach, zapewnimy Ci doskonały start. Klienci będą czuli się pewnie i bezpiecznie zamawiając coś po raz pierwszy, a dzięki temu na pewno nie ostatni.

Jakie są korzyści z członkostwa w Trusted Shops?

 • Znak Jakości Trusted Shops – wskazówka dla konsumentów, że sklep internetowy spełnia odpowiednie kryteria jakości.
 • Certyfikat – przyznawany certyfikat internetowy potwierdza autentyczność znaku jakości.
 • Gwarancja i obsługa klienta – w przypadku wystąpienia roszczeń gwarancyjnych wynikających z ochrony kupującego, zapewniana jest obsługa klienta oraz internetowy system obsługi roszczeń gwarancyjnych.
 • System opinii – Twój sklep internetowy otrzyma widget opinii Trusted Shops. Oferujemy kompleksowy system online do zarządzania opiniam.
 • Podręcznik dla sprzedawców internetowych – zawiera praktyczne wskazówki oraz wzory tekstów prawnych. Jest on na bieżąco aktualizowany.
 • Audyt prawny – poprowadzony przez ekspertów. Sklep zostanie poddany gruntownemu audytowi, by sprawdzić, czy spełnia wszystkie kryteria jakości. Następnie zostaje przygotowany indywidualny protokół z audytu. Wsparcie ekspertów Trusted Shops oferowane jest przez cały okres obowiązywania umowy.
 • Regulamin e-sklepu – Możliwość szybkiego i łatwego pobrania bezpiecznych i dopasowanych do potrzeb Twojego sklepu dokumentów z dostępnego online generatora tekstów prawnych.

Na co zwracają klienci podczas zakupów przez internet?

Na zlecenie Trusted Shops instytut badawczy Infas w 2013 roku przeprowadził badanie dotyczące kryteriów podczas zakupów w sklepach internetowych. W ankiecie wzięło udział ponad 1000 osób z Polski i ponad 4000 osób reprezentujących kluczowe rynki europejskie – Niemcy, Francja, Hiszpania i Wielka Brytania.

1

Aż 89% ankietowanych wybiera sklep, który zapewnia mu bezpieczeństwo i 86%, który gwarantuje zwrot pieniędzy. Badanie przeprowadzone

przez Instytut infas pokazuje, że – poza ceną – kwestie związane z bezpieczeństwem stanowią najważniejsze kryteria wyboru sklepu internetowego.

Zacznij budować zaufanie i zwiększ sprzedaż

Z ankiety przeprowadzonej przez ECC w 2012 roku wynika, że fakt posiadania znaku jakości Trusted Shops powoduje wzrost współczynnika konwersji o 23,1%.

Pokaż klientowi, że troszczysz się o jego bezpieczeństwo

Co zyskujesz, gdy klient Ci ufa:

 • Zwiększenie ruchu na stronie – pokazując ocenę Trusted Shops możemy zwiększyć ruch na stronie.
 • Lepsza konwersja – im więcej Twoi użytkownicy mają zaufania do sklepu internetowego, tym szybciej i chętniej zdecydują się na zakupy.
 • Większe obroty – według sondażu przeprowadzonego przez ECC Handel w 2012 roku, znak jakości lub opinie klientów, powodują wzrost sprzedaży o 19,6% w przypadku koszyka o średnim poziomie cen, a w przypadku koszyka o wysokim poziomie cen – o 26,9%.
 • Długotrwałe relacje – klienci, chętniej kupują od zaufanego sprzedawcy.

Co raz więcej sprzedawców decyduje się na poddanie swojego sklepu internetowego certyfikacji Trusted Shops, ponieważ klienci domagają się większego bezpieczeństwa i zaufania, a co za tym idzie przestają wybierać sklepy, które im tego nie dają.

Pakiety wspierane przez 3S2N

Integracja pozwala na pełne wykorzystanie możliwości certyfikatów i opinii. Wspieramy pełen zakres usług Trusted Shops.

Z nami otrzymasz: pakiety w promocyjnych cenach i bardzo łatwo wprowadzisz Znak Jakości, Ochronę Kupującego i System opinii Trusted Shops. Skorzystaj z tej wyjątkowej szansy i właśnie na tej stronie zamów pakiet usług Trusted Shops po promocyjnych cenach.

Więcej informacji na temat usług Trusted Shops znajdziesz na stronie trustedshops.pl.

PayPal Partner

Sklep internetowy z płatnościami PayPal

Jako firma specjalizująca się w zakresie e-commerce, tworzymy wszystko aby zdobyć, zadowolić i przede wszystkim zatrzymać klienta na dłużej. Nasi partnerzy to czołowe firmy z branży.

Jednym z nich jest PayPal, dzięki któremu klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. Jest to system obsługujący zarówno międzynarodowe jak i lokalne płatności przez internet.

W krótkim czasie PayPal stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych systemów tego typu, na co wpłynęło bezpieczeństwo i wygoda zakupów. Procesuje on 7,5 mln transakcji e-commerce dziennie, a 128 milionów aktywnych użytkowników uważa go za najwygodniejszy sposób dokonywania płatności w Internecie.

Budowanie wizerunku marki

Od wizerunku firmy zależy jej pozycja konkurencyjna. Im lepszy wizerunek firmy, tym łatwiej zdobyć i utrzymać klienta. Jak więc go osiągnąć? badania pokazały, że bezpieczeństwo (poza ceną) to najważniejsze kryterium podczas zakupów w internecie. System PayPal zapewnia ochronę przed kradzieżą tożsamości oraz poufność danych finansowych. Dodatkowo gwarantuje pomoc w sytuacji kiedy klient nie otrzyma zamówionej przesyłki. W sklepach internetowych posiadających system płatności PayPal klienci czują się bezpiecznie co sprawia, że chętniej decydują się na zakup.

Zalety systemu PayPal:

 • Wygoda – możliwość wysłania pieniędzy do dowolnej osoby, odbiór transakcji z całego świata 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
 • Bezpieczeństwo – system ochrony przed nadużyciami, dodatkowa ochrona dla sprzedających
 • Mobilna płatność – możliwość dokonania płatności przez smartfony i tablety
 • Szybkość – płatności przekazywane są natychmiast
 • Zasięg – płatności PayPal akceptowana jest na całym świecie, co daje możliwość sprzedaży międzynarodowej
 • Wzrost międzynarodowej sprzedaży – sprzedaż w 25 walutach, ze 193 rynków świata
 • Swoboda wyboru formy płatności – możliwość kartą kredytową bądź z salda konta PayPal

Klienci 3S2N

Dzięki partnerstwu, nasi Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji. Aby dowiedzieć się więcej napisz już teraz i skontaktuj się z nami.